سوالات متداول

شاید پاسخ شما اینجا باشد

مشاوره مدیریت چیست ؟
مشاوره مدیریت در واقع راهنمایی و ساختار سازی برای مدیران و سازمان هایی می باشد که دچار مسئله، مشکل و بحران شده اند و یا قصد ارتقاء سطح کیفی، اجرایی و یا نظارتی خود را دارند و یا حتی در اندیشه راه اندازی و یا  توسعه کسب و کار خویش هستند.
برای دریافت خدمات مشاوره ای در حوزه مدیریت ، باید به چه فردی مراجعه نمود ؟
در حال حاضر افراد زیادی در کشور مدعی مشاور در تمام شاخه های علوم مدیریت و بازاریابی  را دارند اما فرد و یا سازمانی که قصد استخدام یا بکارگیری مشاور را دارد، می بایست مدارک تحصیلی، رزومه اجرایی و سلامت و بهداشت مالی و کاری وی را کنترل نماید تا در آینده و حین پروسه قراردادی خود با وی دچار مشکلات حقوقی و اجرایی نگردد و به طبع نتایج مطلوب نظر را کسب نماید.
برای هماهنگی و تعیین وقت جلسه مشاوره باید از چه طریق اقدام نمود ؟
شما می توانید از طریق تماس با دفتر تهران (02188547572 – سرکارخانم رحیمی) هماهنگی های لازم را انجام دهید. بدیهی است مشاوره به دو شکل ساعتی و منطبق بر قرارداد کوتاه و یا بلند مدت، ایفای نقش خواهد شد.
آیا مشاوره به صورت تلفنی نیز ارائه می گردد ؟
برای هماهنگی مشاوره تلفنی می بایست با دفتر تهران (02188547572) تماس برقرار کرده و موعد مشاوره تلفنی را هماهنگ نمایید که مبلغ آن با کسر ۴۰ درصد از مبلغ مشاوره حضوری محاسبه می گردد.
دوره های کوتاه مدت آموزشی چه زمانی برگزار می شوند ؟
دوره های کوتاه مدت آموزشی در طول سال به طور مستمر در حال برگزاری می باشند و هر زمان که دوره ای به حد نصاب خود برسد، دوره آموزشی آغاز می گردد؛ لازم به ذکر است در طول سال دوره های آموزشی خاصی تحت عناوین مختلفی مانند کمپ های آموزشی، دوره های چند ساعته و … برگزار می گردد که اطلاع رسانی آنها از طریق وب سایت و شبکه های مجازی انجام می گیرد.