در عصری که شرایطی بحرانی بر اقتصاد و تحریم‌های خاصی بر کسب‌وکارها حاکم است، روش‌های بازاریابی و تکنیک‌های آن تغییرات ویژه‌ای می‌یابند. همیشه با روشی یکسان نمی‌توان شرایط را مدیریت نمود. سعدی شیرین‌سخن نیز در هشت قرن پیش در باب مدیریت بحران چنین سروده است:

چو دخلت نیست، خرج آهسته‌تر کن      که می‌گویند ملاحان سرودی

اگر باران به کوهستان نبارد                  به سالی دجله گردد خشک‌رودی

این پیش درآمد فصل آغازین نویسنده در بازاریابی ناخوتکایی است که دلالت بروجود مفاهیم کاربردی امروزی در بطن تاریخ کهن دارد. ناخوتکا سمبل رشادت، ایستادگی و مقاومت در آیین مسیح است. این نام در حقیقت لقب سنت استپانوس مقدس، اولین شهید راه مسیحیت در مقابل یهودیان است.کلیسایی در جلفای ایران منسوب به وی وجود دارد. بیست‌شش سپتامبر در تقویم میلادی سالگرد شهادت سنت استپانوس و تعطیل رسمی است. این روز در بعضی کشورها به روز BOX معروف است.

نویسنده از عنوان بازاریابی ناخوتکایی بهره برده است که بتواند در سطح بین‌المللی نیز از این دستورد بهره‌برداری نماید. ناخوتکا فصل مشترک بساری با ما ایرانیان دارد. در حقیقت بازاریابی ناخوتکایی مفهومی معادل با بازاریابی مقاومتی دارد که می‌تواند راهکارهای ارزنده‌ای برای چیدمان ساختار بازاریابی در شرایط بحرانی را رقم بزند.

بازاریابی ناخوتکایی مفاهیمی همچون گفتمان آسانسوری و DIY عمل نکردن را در کنار بسیاری از مفاهیم ناب و کاربردی به شما معرفی خواهد کرد.

نام کتاب : بازاریابی ناخوتکایی
نویسنده : علی شیخ زاده
موضوع : محل درج چکیده کتاب محل درج چکیده کتاب محل درج چکیده کتاب محل درج چکیده کتاب محل درج چکیده کتاب محل درج چکیده کتاب محل درج چکیده کتاب محل درج چکیده کتاب
تعداد صفحات : 88 صفحه
قیمت : 24000تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی *

تماس با من

دفتر
تهران
آدرس : خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان دهم، پلاک 24، طبقه پنجم، واحد ۲۰
کد پستی : ۸۷۸۷۸۳۷۷۳۳
تلفن : ۷۳ الی ۷۱ ۷۵ ۵۴ ۸۸ - ۰۲۱
ایمیل : ali@sheikhzadeh.com
دفتر
مشهد
آدرس : بلوار ملک آباد، خیابان قدس، قدس ۷، پلاک ۶۶ ( آژانس دیجیتال مارکتینگ آفرید نماینده رسمی دفتر مطالعات و پژوهش‌های علی شیخ‌زاده)
کد پستی : ۹۱۸۵۷۶۸۴۸۵
تلفن : ۰۹۱۲۸۹۱۵۷۶۳
ایمیل : ali@sheikhzadeh.com
راه های
ارتباطی
ارسال
پیام
:-)
پیام شما با موفقیت ارسال شد
سایر راه های ارتباطی
دو + هفت =
ارسال
موقعیت
تهران