کتاب برندها می‌مانند، ساده شده‌ی همه‌ی آن یافته‌های علمی و مدل‌های موفق است که بر اساس تجربیات زیسته‌ی علی شیخ‌زاده با ساختار و نظمی هدفمند و کاملا سیستماتیک تالیف و گردآوری شده است. در برندها می‌مانند الفبای خلق و توسعه برند به زبانی ساده و با انسجامی بی مثال آمده است. این کتاب می‌تواند برای هر کسب‌وکاری که در اندیشه خلق یا توسعه‌ی برند خویش است کارآمد باشد. در این کتاب مراحل خلق برند در دوازده گام اساسی و کاملا کلیدی آمده است که ریشه در سه مرحله‌ی اصلی هویت برند، ارزش ویژه‌ی برند و مدیریت دارند. کتاب برندها می‌مانند برای خلق ثروت و ارزش افزوده‌ی کسب‌وکارها نگارش شده است. در قرن بیست‌ویک، برندها هستند که برای انسان‌ها شرایط تعیین می‌کنند و آن‌ها را به خود وابسته می‌سازنند. اگر شما نتوانید برندی برای خود بسازید بدون شک در عرصه‌ی رقابت کارتان دشوار خواهد بود. برندها در قالب اکوسیستمی زنده ساخته می‌شوند تا از نسلی به نسل دیگر انتقال و توسعه یابند.

نام کتاب : برندها می‌مانند Brands will Stay
نویسنده : علی شیخ زاده
موضوع : کتاب برندها می‌مانند، ساده شده‌ی همه‌ی آن یافته‌های علمی و مدل‌های موفق است که بر اساس تجربیات زیسته‌ی علی شیخ‌زاده با ساختار و نظمی هدفمند و کاملا سیستماتیک تالیف و گردآوری شده است. در برندها می‌مانند الفبای خلق و توسعه برند به زبانی ساده و با انسجامی بی مثال آمده است. این کتاب می‌تواند برای […]
تعداد صفحات : 134 صفحه
قیمت : 30000تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی *

تماس با من

دفتر
تهران
آدرس : خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان دهم، پلاک 24، طبقه پنجم، واحد ۲۰
کد پستی : ۸۷۸۷۸۳۷۷۳۳
تلفن : ۷۳ الی ۷۱ ۷۵ ۵۴ ۸۸ - ۰۲۱
ایمیل : ali@sheikhzadeh.com
دفتر
مشهد
آدرس : بلوار ملک آباد، خیابان قدس، قدس ۷، پلاک ۶۶ ( آژانس دیجیتال مارکتینگ آفرید نماینده رسمی دفتر مطالعات و پژوهش‌های علی شیخ‌زاده)
کد پستی : ۹۱۸۵۷۶۸۴۸۵
تلفن : ۰۹۱۲۸۹۱۵۷۶۳
ایمیل : ali@sheikhzadeh.com
راه های
ارتباطی
ارسال
پیام
:-)
پیام شما با موفقیت ارسال شد
سایر راه های ارتباطی
1 + 2 =
ارسال
موقعیت
تهران