بانک تجارت، شرکت خدمات مالی و بانکداری ایرانی است.بانک تجارت بزرگترین بانک بورسی کشور ، پس از انقلاب از ادغام چندین بانک تاسیس شد که قدیمی‌ترین آنها «بانک انگلیس در ایران و خاورمیانه» (پیشتر با نام بانک شاهنشاهی ایران) بود که از سال ۱۲۶۶ فعالیت داشت. طبق آمار سازمان مدیریت صنعتی کشور، هلدینگ بانک تجارت یکی از ۱۰۰شرکت برتر اقتصاد کشور شناخته شده است. اداره مرکزی بانک تجارت مستقر در برج تجارت شهر تهران می‌باشد. شعب، دفاتر و بانک‌های وابسته به بانک تجارت در خارج ازکشور درکشورهای  فرانسه، جمهوری تاجیکستان، چین، انگلستان،امارت متحده عربی، آلمان و بلاروس درسطح بین‌المللی مشغول فعالیت می‌باشند. این بانک همچنین تنها بانکی است که هدف برنامه چهارم توسعه کشور در حمایت از بخش کشاورزی را محقق کرده‌است.بانک تجارت نخستین بانکی بود که از سیستم SGB استفاده نمود.

نوع همکاری

ارایه خدمات آموزشی و مشاوره‌ای در حوزه بازاریابی بانکی

بازه همکاری

سال 1388 الی 1393

شرح همکاری

طی مدت همکاری با بیش از ده استان و مدیران محترم مناطق مرتبط شده و ضمن برگزاری دوره‌های مدیریت ارتباط با مشتریان، جذب، منابع مالی، اصول بازاریابی بانکی در خصوص ارایه خدمات مشورتی به مدیران ارشد حضوری فعال و موثر داشتم.

 

مسوول مستقیم

مدیران شعب استان‌های مختلف و واحد آموزشی

راه‌های ارتباطی با کارفرما

تلفن: 81041

www.tejaratbank.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی *

تماس با من

دفتر
تهران
آدرس : خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان دهم، پلاک 24، طبقه پنجم، واحد ۲۰
کد پستی : ۸۷۸۷۸۳۷۷۳۳
تلفن : ۷۳ الی ۷۱ ۷۵ ۵۴ ۸۸ - ۰۲۱
ایمیل : ali@sheikhzadeh.com
دفتر
مشهد
آدرس : بلوار ملک آباد، خیابان قدس، قدس ۷، پلاک ۶۶ ( آژانس دیجیتال مارکتینگ آفرید نماینده رسمی دفتر مطالعات و پژوهش‌های علی شیخ‌زاده)
کد پستی : ۹۱۸۵۷۶۸۴۸۵
تلفن : ۰۹۱۲۸۹۱۵۷۶۳
ایمیل : ali@sheikhzadeh.com
راه های
ارتباطی
ارسال
پیام
:-)
پیام شما با موفقیت ارسال شد
سایر راه های ارتباطی
دو + 10 =
ارسال
موقعیت
تهران